UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин29.12.2017 12:48
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Кодекс комерційного обліку електричної енергії


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Кодексу комерційного обліку електричної енергії»


Відповідно до положень статті 2 Закону України «Про ринок електричної енергії» ДП «НЕК» Укренерго», розроблено проект постанови «Про затвердження Кодексу комерційного обліку електричної енергії» та подано на затвердження до НКРЕКП. 

 

Зазначений Кодекс комерційного обліку електричної енергії має встановити вимоги до:

  • процедур вимірювань, реєстрації, формування та валідації даних комерційного обліку, включаючи дані, необхідні для забезпечення міждержавних торгових операцій;
  • процедур встановлення, улаштування, випробування, технічного обслуговування, експлуатації та забезпечення безпеки засобів вимірювальної техніки та систем комерційного обліку електричної енергії;
  • процесів взаємодії між суб’єктами ринку електричної енергії під час здійснення вимірювання та/або обміну даними комерційного обліку електричної енергії;
  • організації та процедур адміністрування відносин, пов’язаних з комерційним обліком електричної енергії.

 

Метою прийняття проекту постанови є врегулювання взаємовідносин учасників ринку електричної енергії при здійсненні комерційного обліку електричної енергії.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/poekty_oznaky_regulatornyh_aktiv/2017/pr_312/pr_312_29.12.2017.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: kyrpenko@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 02.02.2018 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

29.12.2017

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)