UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин09.11.2017 17:10
версія для друку


Оприлюднюються узагальнені зауваження та пропозиції до проекту постанови щодо Правил організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення


На виконання частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та відповідно до пункту 3.3 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, оприлюднюються Узагальнені зауваження та пропозиції до проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», які були отримані від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб у період з 09.10.2017 до 09.11.2017 (див. тут).

 

Проект, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП у мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/?id=28182 .

 

Відкрите обговорення відбудеться 15.11.2017 об 11:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 123.

 

Особам, які надали зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови НКРЕКП, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) буде направлено листи-запрошення. Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (відкритому слуханні) проекту постанови НКРЕКП, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до НКРЕКП 10.11.2017 у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Borivska@nerc.gov.ua .

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)