UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин25.10.2017 14:07
версія для друку


Комісія запрошує експертів та учасників ринку ознайомитись з проектами вторинного законодавства Закону України «Про ринок електричної енергії»


11 червня набув чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII (далі – Закон).

 

Закон передбачає розробку та затвердження вторинного законодавства відповідно до положень Третього Енергетичного пакету законодавства ЄС та Енергетичного Співтовариства.

 

На виконання Розділу XVII Прикінцеві та перехідні положення Закону ДП «НЕК «Укренерго» та ДП «Енергоринок» розроблено проекти документів – правила ринку та правила ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку відповідно.

 

Проекти зазначених документів підготовлені за підтримки технічної допомоги ЄС (Проектного офісу Секретаріату Енергетичного Співтовариства, проекту технічної допомоги ЄС Twinning «Підтримка НКРЕКП України у процесі реформування ринку електроенергії», проекту EU4Energy) та спільно опрацьовані фахівцями операторів та НКРЕКП.

 

Враховуючи суспільний інтерес та визначний вплив проектів документів на функціонування ринку електричної енергії, проект правил ринку та правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку розміщено на веб-сайтах ДП «НЕК «Укренерго» та ДП «Енергоринок» з метою попереднього ознайомлення громадськості.

 

З відповідними повідомленнями ДП «НЕК «Укренерго» та ДП «Енергоринок» можна ознайомитись за посиланнями: https://ua.energy/media/pres-tsentr/pres-relizy/oprylyudnennya-proektu-pravyl-rynku/ та http://www.er.gov.ua/data/DAM_IDM_Rules_DPE_v20_10_17.pdf .

 

Після попередніх обговорень, проекти документів як проекти рішень НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів будуть схвалені та оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій від усіх зацікавлених сторін відповідно до положень Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)