UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин10.10.2017 15:44
версія для друку


17 жовтня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 жовтня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ»;

ТОВ «М ГАЗ ТРЕЙДІНГ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії ТОВ «МЕНЕДЖЕС УКРАЇНА».

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року № 307».

 

6. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з оптового постачання електричної енергії».

 

7. Про прийняття постанов НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «УКРГІДРО 2009» (ГЕС Вінницька обл., Літинський р-н, с. Уладівка, «Заводське» урочище, будинок 1)» та «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» ТОВ «УКРГІДРО 2009» (ГЕС Вінницька обл., Літинський р-н, с. Уладівка, «Заводське» урочище, будинок 1).

 

8. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (8 черга СЕС), ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» (Придністрянська ГЕС).

 

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2219» та «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2236» (щодо рішення НКРЕКП стосовно встановлення (перегляду) структури та рівнів тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»).

 

10. Про затвердження Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на жовтень 2017 року.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)