UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин09.10.2017 17:03
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Правила організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення»

 

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» для ефективного виконання завдань державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг НКРЕКП розробляє та затверджує порядки (правила) організації обліку та звітності за видами ліцензованої діяльності.

 

Враховуючи вказане та з метою підвищення прозорості та надійності інформації, необхідної для цілей формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, інвестиційної діяльності та формування звітності, що подається суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, НКРЕКП спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробили проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

Проект постанови регламентує єдині методичні підходи до організації і ведення обліку за ліцензованими видами діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення та іншими видами діяльності суб’єктів господарювання, які є ліцензіатами НКРЕКП. Проектом постанови визначено механізми, принципи, процедури формування інформації про доходи, витрати, активи, капітал і зобов’язання за видами господарської діяльності, державне регулювання яких здійснює НКРЕКП.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/poekty_oznaky_regulatornyh_aktiv/2017/pr_300/pr_300_09.10.2017.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: solomka@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 09.11.2017 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

09.10.2017

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)