UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин04.10.2017 17:06
версія для друку


НКРЕКП провела зустріч з інвесторами у сфері «зеленої» енергетики, ОРІС та аташе посольства США


Сьогодні Дмитро Вовк, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Вікторія Морозова, член Комісії, провели зустріч з представниками інвестора ТОВ «ЮроКейп Юкрейн І», Офісу залучення інвестицій UkraineInvest при Уряді України, Корпорації закордонних приватних інвестицій США (ОРІС) та аташе посольства США в Україні.

 

Під час зустрічі було відзначено значний прогрес НКРЕКП у розробці умов для залучення інвестицій у сфері «зеленої» енергетики завдяки затвердженню bankable PPA (зміни до Примірного договору про купівлю-продаж електричної енергії між державним підприємством «Енергоринок» та суб'єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії (постанова від 14.09.2017 № 1118).

 

Сторони обговорили поточний статус інвестиційного проекту на 400 млн. доларів США та необхідні кроки для залучення ОРІС до проекту з урахуванням наявності попереднього схвалення.

 

Голова та член Комісії підтвердили рішучість вносити зміни до нормативної бази Регулятора у сфері «зеленої» енергетики для поліпшення інвестиційного клімату, що в результаті приведе до створення нових генеруючих потужностей та підвищення рівня енергетичної безпеки України у співпраці з американською стороною.

 

Довідково: 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)