UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин15.09.2017 15:35
версія для друку


21 вересня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 вересня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «НОТОКС».


2. Про зміни встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ЗЕА «НОВОСВІТ».


3. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «РІВНЕГАЗ».


4. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 23 вересня 2016 року № 1583 «Про накладення штрафу на КОНЦЕРН «МТМ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».


5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОДІЛЛЯ СОЛАР ПРО» (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, м. Бар, вул. Арсенальна, 21).


6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОДІЛЛЯ СОЛАР ПРО» (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, с. Верхівка, вул. 8-го Березня, 61).


7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863» (щодо встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (7 черга СЕС), ЗЕА «НОВОСВІТ» (Цекинівська СЕС № 4), ТОВ «Гранд Солар» (Чорноминська СЕС-2) та ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР» (СЕС-2 Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, на території Олександрівської сільської ради)».


8. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Ренджи Бершадь» (СЕС «Білозерка»)».


9. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863 (щодо встановлення надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «Ренджи Бершадь» (СЕС «Білозерка»), щодо встановлення «зеленого» тарифу ЗЕА «НОВОСВІТ» (ГЕС «Сарата»)).


10. Про перегляд тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Донбасенерго».


11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 грудня 2016 № 2194» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго».


12. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 грудня 2016 року № 2196» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Кіровоградобленерго».


13. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 № 2223» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Львівобленерго».


14. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК  ДНІПРООБЛЕНЕРГО».


15. Про прийняття постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».


16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу».


17. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо впровадження добового балансування на ринку природного газу».


 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)