UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин13.09.2017 15:13
версія для друку


19 вересня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 вересня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ПП «ЯРОСЛАВА-96»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів ЛСКАП «ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС».

 

4. Про зміни встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОЛАР КАРПАТИ».

 

5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України, від 13 червня 1996 року № 15» (Умови та Правила здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами).

 

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у ІV кварталі 2017 року».

 

7. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 грудня 2016 року № 2174» щодо перегляду тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «Сумитеплоенерго» та внесення змін до інвестиційної програми на 2017 рік.

 

8. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2222» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Київобленерго».

 

9. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення Інвестиційної  програми на 2017 рік Комунального підприємства «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

 

10. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатам з централізованого водопостачання та водовідведення:

Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради;

Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал»;

Комунального підприємства «Уманьводоканал» Уманської міської ради;

Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради.

 

11. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26.04.2017 № 589 «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Ірпіньводоканал» на 2017 рік».

 

12. Про прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж».

 

13. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 серпня 2017 року № 1066 «Про алгоритм перерахувань коштів на вересень 2017 року».

 

14. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 червня 2017 року (підпункт 7.4 протоколу № 16) щодо затвердження Змін до додатка 3 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

15. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 червня 2017 року (підпункт 7.2 протоколу № 16) щодо затвердження Змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

16. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 серпня 2017 року (підпункт 7.3 протоколу № 24) щодо затвердження для ПАТ «ДТЕК Західенерго» додаткового платежу в разі виникнення спірних питань.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)