UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин12.09.2017 11:51
версія для друку


Дмитро Вовк провів робочу зустріч з представниками Світового Банку


8 вересня відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з представниками Світового Банку.

 

Зі сторони Світового Банку були присутні: Деян Остоїч – провідний спеціаліст з питань енергетики та Дмитро Глазков – старший спеціаліст з питань енергетики.

 

Під час зустрічі представники Світового Банку порушили ряд питань, пов’язаних з поточною технічною допомогою, реформою енергетичного сектору та імплементацією Закону про НКРЕКП в цілому.

 

Обговорювалось питання впровадження стимулюючого RAB - тарифоутворення, концепцію якого підтримує Світовий Банк, представниками котрого також було висловлено занепокоєння несподіваним зникненням цієї цілі з енергетичної стратегії України до 2035 року.

 

Представники Світового Банку висловили свою підтримку необхідності забезпечення незалежності Регулятора, а саме щодо:

  • забезпечення НКРЕКП достатнім рівнем фінансування на 2018 рік;
  • прийняття Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення функціонування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 6691;
  • забезпечення своєчасного опублікування постанов НКРЕКП у газеті «Урядовий кур'єр», затримка яких наразі створює суттєві перешкоди та обмеження стабільної роботи Регулятора.

Учасники зустрічі відзначили важливість дискусії у рамках подальшої співпраці з реформування напрямків регулювання НКРЕКП.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)