UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин04.09.2017 12:28
версія для друку


НКРЕКП надала на запит Секретаріату Енергетичного Співтовариства матеріали, необхідні для аудиту


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на запит Секретаріату Енергетичного Співтовариства надала всі необхідні матеріали для забезпечення незалежного аудиту Регулятора.

 

В матеріалах було детально описано діяльність НКРЕКП, стан реального функціонування Регулятора в існуючих умовах.

 

НКРЕКП і в подальшому буде сприяти в забезпеченні її незалежного аудиту Енергетичним Співтовариством та надавати всю необхідну інформацію.

 

Секретаріат Енергетичного Співтовариства на сьогодні активно працює з аналізу правової бази діяльності Регулятора, стану реального функціонування НКРЕКП, а також проводить оцінку ключових рішень Комісії, що дасть можливість розвивати енергетичний сектор у відповідності до міжнародних зобов’язань України.

 

Довідково:

 

11 липня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звернулася до Енергетичного Співтовариства з пропозицією провести незалежний аудит діяльності НКРЕКП. З повним текстом звернення можна ознайомитись за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/?news=6210 .

 

22 серпня Дмитро Вовк, Голова НКРЕКП, провів робочу зустріч в офісі Секретаріату Енергетичного Співтовариства у Відні щодо планів здійснення незалежного аудиту Регулятора. З текстом новини про робочу зустріч можна ознайомитись за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/?news=6369 .

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)