UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин23.08.2017 12:24
версія для друку


Голова НКРЕКП Дмитро Вовк провів робочу зустріч в офісі Секретаріату Енергетичного Співтовариства у Відні щодо здійснення незалежного аудиту НКРЕКП


Дмитро Вовк, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 22 серпня зустрівся з Дірком Бушле (Dirk BUSCHLE), заступником директора Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Ніною Гралл-Едлер (Nina GRALL-EDLER), керівником секції Ради органів регулювання (ECRB) Секретаріату Енергетичного Співтовариства, та іншими фахівцями Секретаріату щодо організації проведення незалежного аудиту Регулятора.

 

Під час зустрічі було детально розглянуто периметр та практичні аспекти здійснення комплексного, професійного та незалежного аналізу діяльності Регулятора, узгоджено наступні кроки та необхідну інформацію.

 

Сторони переконані в надважливості цього заходу в боротьбі за забезпечення незалежності енергетичного Регулятора, відповідності міжнародним зобов’язанням України, реального впровадження енергетичних реформ та захисту прав споживачів з метою отримання сталих та якісних послуг.

 

Секретаріат Енергетичного Співтовариства раніше підтвердив готовність та на сьогодні вже розпочав роботу з аналізу правової бази діяльності Регулятора, стану реального функціонування НКРЕКП як дійсно незалежного регуляторного органу в українських умовах, а також оцінку ключових рішень, що дасть можливість розвивати енергетичний сектор у відповідності до міжнародних зобов’язань України.

 

Довідково: 

 

11 липня 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звернулася до Енергетичного Співтовариства з пропозицією провести незалежний аудит діяльності НКРЕКП. З повним текстом звернення можна ознайомитись за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/?news=6210 .

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)