UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин21.08.2017 12:13
версія для друку


«Зелений» тариф для домогосподарств – сучасні та надійні інвестиції в українську енергонезалежність. НКРЕКП спільно з УАВЕ підготовлено інформаційні матеріали


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за участю Української асоціації відновлюваної енергетики підготувала інформаційний буклет для споживача - «Зелений» тариф для домогосподарств».

 

У буклеті в доступній формі роз’яснено, що таке «зелений» тариф, хто може його отримати, які розміри тарифу, наведено порядок введення споживачем в експлуатацію генеруючої установки, надано рекомендації для місць встановлення сонячної (СЕС) та вітрової (ВЕС) електростанцій, наведено переваги, у т.ч. орієнтовний розрахунок економічної ефективності проекту з впровадження мережевої СЕС.


 

Цим буклетом Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, продовжує серію роз’яснювальних матеріалів для споживачів http://www.nerc.gov.ua/?id=26426.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)