UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин15.08.2017 17:26
версія для друку


НКРЕКП запрошує експертів, представників газового ринку, споживачів, громадські об’єднання та організації, а також інші заінтересовані сторони надати пропозиції до проекту рішення щодо реформування ринку природного газу в сфері розподілу природного газу


04.08.2017 на засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у формі відкритого слухання було винесене питання про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо додаткового захисту прав споживачів та переходу до принципу замовленої потужності».

 

Зазначеним Проектом постанови передбачається внесення змін до Кодексу, Типового договору та Методики, а саме:

  • повний перехід від поняття «абонплата» та приєднаної потужності до замовленої потужності;
  • зниження фінансового навантаження на дрібних споживачів;
  • спрощення процедури заміни лічильника та замовлення потужності;
  • забезпечення ще більшої прозорості на всіх етапах формування тарифів та залучення місцевої влади.

Враховуючи те, що питання встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу на основі потужності є актуальним і необхідним для продовження реформ на ринку природного газу та підвищення якості послуг для споживачів, запрошуємо усіх бажаючих висловити свою думку та надати пропозиції та зауваження до розміщеного на сайті проекту постанови НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Materialy_zasidan/2017/serpen/04.08.2017/p1_04-08-2017.pdf).

 

Пропозиції та зауваження просимо надсилати в письмовому вигляді на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, та на  e-mail: krivenko@nerc.gov.ua (із зазначенням ПІБ, назви організації, адреси, номеру телефону тощо) до 15.09.2017.

 

Будемо вдячні за проявлену активність та участь в удосконаленні нормативної бази на ринку природного газу.

 

Довідково:


З метою розширення публічного діалогу, забезпечення  прозорості та зрозумілості реформ на ринку природного газу, зокрема в частині тарифоутворення, підвищення рівня та якості професійної комунікації, обміну досвідом та фаховими думками НКРЕКП провела серію «Професійних публічних дискусій», в яких брали участь експерти та представники газового ринку, Європейські та світові організації, споживачі, громадські об’єднання та організації та інші  заінтересовані сторони.


Протягом червня – липня 2017 року обговорювались актуальні питання на ринку природного газу, кращі світові практики тарифоутворення, а також питання прозорості діяльності НКРЕКП та державного контролю з її боку.


На основі коментарів та обговорень з експертним середовищем та громадськістю, під час публічних дискусій та з метою удосконалення нормативної бази НКРЕКП сформувала необхідні зміни до нормативно-правових актів в сфері розподілу природного газу.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)