UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин08.08.2017 11:04
версія для друку


8 серпня відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 серпня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ПП «НОРДІК»;

- ТОВ «ТЕХ ГАЗ ТРЕЙД»;

- ТОВ «ЕНЕРГОМОНТАЖ-21»;

- ТОВ «ЕНЕРГО ГАЗ ПОСТАЧ»;

- ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»;

- ТОВ «ДАЛЕЧІНЬ»;

- ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

- ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»;

- ТОВ «КАРПАТЕНЕРГОТРАНС»;

- ТОВ «ГІДРОСЕНД»;

- ПРАТ «РІВНЕАЗОТ»;

- ТОВ «АГРО-МВ»;

- ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ»;

- ПП «ЕРУ ТРЕЙДІНГ»;

- ПРАТ «ПОЕЗ-КЕРНЕЛ ГРУП»;

- ПАТ НЗФ;

- ТОВ «АГРО-НВ»;

- ТОВ «ТК «ЕНЕРГОІМПЕКС»;

- ТОВ «ЄЄЕК»;

- ТОВ «ОО «ГАВАНЬ»;

- ТОВ «РПЕУ»;

- ТОВ «УКРСЕРВІСРЕСУРС»;

- КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКЕ ПАТ «ГІПСОВИК»;

- КП ВМР «ВМТЕ»;

- ТОВ «ТІС».

 

3. Переоформити ЗЕА «НОВОСВІТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії на безстрокову.

 

4. Встановити МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 

5. Схвалити інвестиційні програми на 2017 рік ліцензіатів з централізованого водопостачання та водовідведення:

- ПАТ «Акціонерна компанія «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

- КП «Водоканал» (м. Запоріжжя).

 

6. Затвердити на липень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками, та визначити середньозважений тариф для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій. 

 

7. Затвердити на липень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

8. Погодити залучення кредитних коштів ДП «Енергоринок» на загальну суму 5 608 тис. грн з подальшим перерахуванням цих коштів КП «Теплоенергетик» у сумі 2 388 тис. грн та ПрАТ «Херсонська ТЕЦ» у сумі 3 220 тис. грн.

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 31 липня 2017 року № 982 «Про алгоритм перерахувань коштів на серпень 2017 року».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект рішення НКРЕКП щодо встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «КАРПАТСЬКИЙ ВІТЕР» (ВЕС «Старий Самбір-2»).

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення НКРЕКП про перегляд тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Донбасенерго».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів з централізованого водопостачання та водовідведення:

- МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона»;

- КП «Харківводоканал»;

- КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради.

 

13. Схвалити та повторно оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

- «Про затвердження Порядку формування та встановлення тарифу на послугу з перероблення побутових відходів»;

- «Про затвердження Порядку формування та схвалення інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері перероблення побутових відходів».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

- «Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 липня 2017 року (підпункт 6.6 протоколу № 21)».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)