UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин27.07.2017 09:07
версія для друку


25-26 вересня відбудеться 16-та Конференція з інвестицій та регулювання енергетики ERRA у м. Астана, Казахстан


 

Регіональна асоціація органів регулювання (ERRA) розпочала роботу з підготовки до щорічної 16-ої Конференції ERRA з інвестицій та регулювання енергетики, яка відбудеться 25-26 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан), та запрошує до участі всіх зацікавлених сторін.

 

16-у Конференцію ERRA проводить в співпраці з комітетом регулювання природних монополій і захисту конкуренції Казахстану.

 

Конференція ERRA з інвестицій та регулювання енергетики пропонує 2-денну програму, яка є відмінною можливістю для діалогу між регуляторами і іншими зацікавленими сторонами енергетичної галузі. Метою Конференції є довести до делегатів найактуальніші новини в області енергетичної галузі та забезпечити обмін думками та ідеями з високопоставленими представниками регулюючих органів регіону ERRA.

 

Цього року на Конференції будуть розглядатися наступні основні теми:

  • Нинішній статус енергетичної галузі в Казахстані;
  • Перспективи газових ринків і конкурентоспроможність зрідженого природного газу (Інвестиції, стимули, вплив ЗПГ на трубопроводи, доступ, функціональна сумісність);
  • Переосмислення енергетики: Роль поновлюваних джерел енергії в досягненні цілей в області зміни клімату (Як державні нормативи можуть використовуватися для просування ринків поновлюваних джерел енергії; Мобілізація інвестицій у відновлювані джерела енергії; Вплив інновацій на ВДЕ);
  • Споживач енергії: Мінливий ринок енергії та його регулювання (споживачі, ціноутворення для кінцевих користувачів, нестійка роль операторів розподільчих систем).

Більш детальну інформацію щодо 16-ої Конференції з інвестицій та регулювання енергетики можна знайти на веб-сайті ERRA за адресою: http://erranet.org/conference/investment-conference-2017/?lang=ru та ознайомитись з порядком денним, списком доповідачів: http://erranet.org/conference/investment-conference-2017/?lang=ru&tab=program.

 

У разі зацікавленості в участі у зазначеному заході ERRA, будь ласка, звертайтеся безпосередньо до організаторів за електронною адресою: secretariat@erranet.org.

 

Довідково.

 

Регіональна асоціація органів регулювання енергетики (ERRA) є добровільною організацією, яка об'єднує незалежні органи регулювання енергетики країн Центральної Європи, Євразії та афілійовані члени з Африки, Азії, Середнього Сходу і США.

 

Основним завданням Асоціації є сприяння обміну досвідом між членами і розширення доступу до накопиченого досвіду регулювання енергетики у всьому світі.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, є повноправним членом Асоціації та членом-засновником.

 

Веб-сайт Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA) знаходиться за адресою www.erranet.org.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)