UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин18.07.2017 11:09
версія для друку


Оприлюднюються зауваження та пропозиції до проекту Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на АЕС


На виконання частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» оприлюднюються зауваження та пропозиції до проекту, що має ознаки регуляторного акта, постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення  тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на атомних електростанціях», які були отримані від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб у період з 14.06.2017 до 17.07.2017.

 

Ознайомитись із зауваженнями та пропозиціями, які були надані до оприлюдненого проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на атомних електростанціях» можна тут.

 

Відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) оприлюдненого проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, відбудеться о 15 год. 00 хв. 19 липня 2017 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 123.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)