UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин18.07.2017 09:10
версія для друку


Особливості застосування тарифів на електричну енергію для споживачів, об’єднаних шляхом утворення юридичної особи


Споживачі (власники квартир багатоквартирного будинку), об’єднані шляхом утворення юридичної особи (ОСББ, ЖБК, ЖБТ та інші), оплачують електричну енергію, спожиту на власні побутові потреби, яка обліковується загальним розрахунковим засобом обліку, за тарифами для населення відповідно до договору про постачання електричної енергії, укладеному між об’єднанням та енергопостачальником. 

 

Кожен споживач такого об’єднання має право укласти договір про користування електричною енергією з енергопостачальником та розраховуватися за спожиту електроенергію за тарифом на електричну енергію для населення на підставі показів засобу обліку, яким забезпечена електроустановка споживача.

 

Розрахункові засоби обліку мають відповідати вимогам нормативно-технічних документів.

 

Енергопостачальник не має права відмовити споживачам, які є членами такого об’єднання, в укладенні договору про користування електричною енергією.

 

Споживачі (власники квартир багатоквартирних будинків, у тому числі об’єднані шляхом утворення юридичної особи) мають право проводити розрахунки за спожиту на побутові потреби електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу.