UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин13.07.2017 12:23
версія для друку


Про необхідність належної та своєчасної підготовки генеруючих підприємств до початку опалювального періоду 2017-2018 рр.


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), звертається з наступним.

 

Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 затверджено Порядок проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Порядок). Цей Порядок визначає процедуру організації та проведення відкритого обговорення проектів рішень з питань встановлення цін (тарифів), схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку, розгляду зауважень та пропозицій до проектів рішень, що мають ознаки регуляторних актів НКРЕКП.

 

Звертаємо увагу, що зазначеним Порядком визначено, що до винесення питання щодо встановлення цін (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них на відкрите обговорення НКРЕКП ліцензіат має провести відкрите обговорення (відкрите слухання) на місцях щодо необхідності встановлення цін (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційної програми/плану розвитку/змін до них із залученням місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування (якщо проект рішення стосується розвитку окремого регіону та/або територіальної громади). Результат відкритого обговорення (відкритого слухання) на місцях оформлюється протоколом, який підлягає оприлюдненню ліцензіатом на своєму офіційному веб-сайті та надсилається до НКРЕКП.

 

Після розгляду заяв та опрацювання наданих документів та обґрунтовуючих матеріалів НКРЕКП має схвалити на засіданні, відповідно до вимог Регламенту НКРЕКП, проект рішення НКРЕКП про встановлення цін (тарифів)/змін до них, про схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них. Схвалений проект рішення НКРЕКП з питання встановлення цін (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них оприлюднюються не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх прийняття відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Після сплину цього строку НКРЕКП забезпечує проведення відкритого обговорення такого рішення. Результати відкритого обговорення проекту рішення НКРЕКП оформлюються протоколом, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті НКРЕКП у мережі Інтернет не пізніше як за 3 робочі дні до проведення НКРЕКП засідання, на якому планується прийняти рішення з питань встановлення цін (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них.

 

Прийняття рішення з питань встановлення цін (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них можливе лише після проведення відкритого обговорення відповідно до цього Порядку.

 

Зважаючи на викладене, з метою належної та своєчасної підготовки генеруючих підприємств до початку опалювального періоду 2017-2018 рр., НКРЕКП просить пришвидшити підготовку документів щодо перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії та рекомендує надати розрахунки з питань встановлення цін (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них до 1 серпня 2017 року з дотриманням вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП з обов’язковим залученням до відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо необхідності встановлення цін (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін вищих посадових осіб місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)