UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин10.07.2017 15:13
версія для друку


10 липня відбулося засідання НКРЕКП (продовження засідання НКРЕКП від 6 та 7 липня)


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 липня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання (продовження засідання НКРЕКП від 6 та 7 липня), на якому були ухвалені рішення:

 

1. Затвердити на червень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками та визначити середньозважений тариф для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій.

 

2. Затвердити на червень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

3. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29.06.2017 № 832 «Про алгоритм перерахувань коштів на липень 2017 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)