UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин01.06.2017 16:37
версія для друку


21 червня відбудеться круглий стіл «Необхідність запровадження окремого коефіцієнту «зеленого» тарифу для об’єктів електроенергетики, що здійснюють виробництво електричної енергії з використанням в якості робочого тіла генераторного (піролізного) газу, отриманого в процесі примусової газифікації біомаси»


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про проведення консультацій з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Необхідність запровадження окремого коефіцієнту «зеленого» тарифу для об’єктів електроенергетики, що здійснюють виробництво електричної енергії з використанням в якості робочого тіла генераторного (піролізного) газу, отриманого в процесі примусової газифікації біомаси» 

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Необхідність запровадження окремого коефіцієнту «зеленого» тарифу для об’єктів електроенергетики, що здійснюють виробництво електричної енергії з використанням в якості робочого тіла генераторного (піролізного) газу, отриманого в процесі примусової газифікації біомаси».

 

З інформаційно-аналітичними матеріалами до заходу можна ознайомитися тут.

 

Публічне громадське обговорення відбудеться 21 червня 2017 року о 10:00 в приміщенні НКРЕКП за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

 

Реєстрація учасників буде проходити з 9:30 до 9:55.

 

Усі бажаючі висловити свою думку під час проведення заходу, з метою включення до порядку денного,  мають зареєструватися, надіславши на електронну адресу свої данні (ПІБ, назва організації, телефон тощо) та надати основні тези своїх виступів. Тривалість доповіді має не перевищувати 5 хвилин.

 

Письмові відгуки та пропозиції приймаються до 16.06.2017 за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19,  або на електронну адресу Mikhailovsky@nerc.gov.ua .

 

Консультації щодо проведення публічного громадського обговорення, надає відповідальна особа: Михайловський Олександр Володимирович, тел. (044) 204-70-32.

 

Запрошуються усі бажаючі, а також представники засобів масової інформації.


Результати публічного громадського обговорення (звіт) будуть доведені до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)