UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин01.06.2017 16:05
версія для друку


8 червня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 червня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙДКОМПАНІ»;

ТОВ «ПРАЙМ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ТГАЗ»;

ТОВ «ТРАНСГАЗПРОМ»;

ТОВ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД»;

ТОВ «АСТРОІНВЕСТ-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «АСТРОІНВЕСТ-УКРАЇНА»;

ТОВ «ІНТЕР ГАЗ ТРЕЙДІНГ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

3. Про переоформлення бланку ліцензії на безстрокову на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, видану КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

 

4. Про переоформлення бланку ліцензії на безстрокову на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, видану КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ».

 

5. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ».

 

6. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2016 року № 1435 «Про накладення штрафу на КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради.

 

8. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки  ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

9. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1257».

 

10. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.

 

11. Про затвердження тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, які працюють за ціновими заявками, та визначення середньозваженого тарифу для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій на травень 2017 року.

 

12. Про встановлення на травень 2017 року тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

13. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 травня 2017 року № 708 «Про алгоритм перерахувань коштів на червень 2017 року».

 

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил професійної етики, що застосовуються до членів, працівників центрального апарату і територіальних органів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)