UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин30.05.2017 13:40
версія для друку


Оприлюднюється Звіт за результатами обстеження споживачів щодо якості окремих видів комунальних послуг


В рамках проекту технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID) у період з 3 по 23 жовтня 2016 року було проведено обстеження споживачів щодо сприйняття рівня якості окремих видів комунальних послуг, а саме послуг з електропостачання, газопостачання, централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, централізованого постачання холодної води.

 

Загалом фахівцями незалежної дослідницької компанії ІП «ГФК Юкрейн» за фінансової підтримки Проекту USAID було обстежено 3623 домогосподарств.

 

За результатами дослідження фахівцями Проекту USAID було підготовлено Звіт за результатами обстеження споживачів щодо якості окремих видів комунальних послуг та готовності платити за послуги кращої якості.

 

Звіт підготовлено в рамках реалізації Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» на виконання п. 5.9 Робочого плану між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Проектом USAID від 28 грудня 2015 року.


 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)