UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин18.05.2017 11:04
версія для друку


18 травня відбулося засідання НКРЕКП


 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 травня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Анулювати  ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом :

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»;

ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ».

 

2. Видати ліцензії  на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»;

ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «ПРОМСПЕЦГАЗ»;

ТОВ  «РГК ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ  «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»;

ПАТ «УКРНАФТА»;

ТОВ «ДЕЛЬТАГАЗ»;

ТОВ «КРАФТ ФІНАНС»;

ТОВ «НАДРАГАЗ»;

ТОВ «ПАРІ»;

ТОВ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ГАЗОНАФТОВА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «СИСТЕМОЙЛІНЖЕНЕРІНГ»;

ТОВ «КОМПАНІЯ ТЕХНОКОМСЕРВІС»;

ТОВ «ОПІ»;

ТОВ «КИЇВ-НАФТА 2000».

 

3. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки ДП «МОНТАЖНИК» ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВАЛІНОР».

 

4. Встановити «зелений» тариф на відпуск електричної енергії та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» для:

ТОВ «ВАЙТЕЛ ТРЕЙД»;

ПП «Новітня Енергія України» (ГЕС Шуми).

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про внесення змін до Порядку розрахунку середньої закупівельної ціни на електричну енергію ліцензіатами з постачання електричної енергії за регульованим тарифом».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ТОВ «Інфокс» (філіїя «Інфоксводоканал»).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) ТОВ «Інфокс» (філія «Інфоксводоканал»). 


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)