UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин16.05.2017 17:17
версія для друку


Відбувся семінар «Якість послуг - безперебійність постачання та комерційна якість послуг з точки зору регулювання» в рамках Платформи Східного партнерства енергетичних регуляторів


16 травня відбувся шостий семінар в рамках Платформи Східного партнерства енергетичних регуляторів, організований Радою європейських органів регулювання енергетики (СEER) за фінансової  підтримки Европейської Комісії. Мета заходу - обмін досвідом та передовою практикою регулювання якості надання послуг енергетичних компаній.

 

У семінарі взяли участь представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Європейської Комісії, Ради європейських органів регулювання енергетики (СEER), Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Державного агентства Азербайджанської Республіки з альтернативних та відновлювальних джерел енергії, Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки, Міністерства Енергетики Азербайджанської Республіки, Національного агентства з регулювання енергетики Республіки Молдова, Міністерства економіки Республіки Молдова, Центру енергоефективності та відновлювальних джерел енергії Республіки Молдова, Міністерства енергетичної інфраструктури та природних ресурсів Республіки Вірменія, Комісії регулювання комунальних послуг Республіки Вірменія, Державного виробничого об'єднання Біленерго, Міністерства енергетики Республіки Білорусь, Міністерства енергетики Грузії, Національніої комісії регулювання енергетики та водного господарства Грузії, Посольства Фінляндії в Україні, Органу регулювання енергетики Австрії E-Control, Міністерства промисловості і торгівлі Республіки Чехія, Представництва ЕС в Україні, Європейського інвестиційного банку в Україні, Cecoforma Бельгія, DiXi Group Україна.

 

 

З вступним словом виступив Голова НКРЕКП Дмитро Вовк, також учасників семінару привітали Голова операційної секції Делегації ЕС в Україні Йоганнес Баур та Генеральний секретар CEER Ендрю Ебріль.

 

Тематика зустрічі охоплювала такі напрями:

  • Якість послуг в Європі;
  • Комерційна якість послуг в Енергетичному Співтоваристві;
  • Якість електроенергії;
  • Досвід країн Східного Партнерства щодо безперебійності постачання та комерційної якості послуг.

 

 

У рамках семінару виступили представники ЕС, СEER, Енергетичного Співтовариства та Національних регуляторів країн Східного партнерства. Учасники семінару ознайомились з загальними принципами моніторингу та регулювання якості послуг, передовою практикою країн ЄС та Енергетичного Співтовариства стосовно якості послуг в електроенергетиці та газовому секторі. Представники країн Східного Партнерства поділились власним досвідом впровадження систем моніторингу та регулювання якості послуг, обговорили питання відповідальності регулятора перед споживачами, а також регіонального співробітництва з метою протидії ризикам.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)