UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин11.05.2017 15:38
версія для друку


11 травня відбулося засідання НКРЕКП


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 травня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ДП «ГАЗПОСТАЧ» ПАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»;

ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ»;

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ДП «ГАЗПОСТАЧ» ПАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»;

ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ»;

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»;

ДП «МОЛТЕКС НАФТА І ГАЗ» КОМПАНІЇ «МОЛТЕКС БІЗНЕС»;

ФОП Костюк В.М.;

ТОВ «АВЕРС ПЛЮС ЛТД»;

ТОВ «ЕВЕРЕСТ ЕНЕРГОПОСТАЧ»;

ТОВ «ОБЛГАЗПОСТАЧ»;

ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ;

ТОВ  «УКРАЇНСЬКА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «УКРФІНГАЗ»;

ТОВ «УКРЕНЕРГОЕКСПОРТ»;

ТОВ «РЗ ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «СІРІУС-1»;

ТОВ «ГК РЕСУРС-ПАРТНЕР»;

ТОВ «ІНОЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ГАЗОВІ РЕСУРСИ»;

ТОВ «ВЕСТА»;

ТОВ «АЙРОН ГОЛД»;

ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ».

 

3. Видати ТОВ «САН ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність - 2,160 МВт).

 

4. Переоформити ПАТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

5. Переоформити ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта - постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання таким, що втратив чинність, Порядку розрахунку роздрібного тарифу на електричну енергію».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» для Колективного підприємства «Васильківська шкіряна фірма».

 

9. Прийняти постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про подання суб’єктами господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг фінансової звітності до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

10. Встановити на травень 2017 року норматив перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання Розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

11. Затвердити тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками, та визначити середньозважений тариф для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій на квітень 2017 року.

 

12. Встановити на квітень 2017 року тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

13. Встановити КП «Київтеплоенерго» тариф на транспортування теплової енергії.

 

14. Встановити ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» тарифи на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення, тарифи на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води для населення та внести зміни до відповідних постанов, якими встановлені тарифи ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення) та управителів багатоквартирних будинків.

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 квітня 2017 року № 606 «Про алгоритм перерахувань коштів на травень 2017 року».

 

16. Перенести розгляд питання про прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)