UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин28.04.2017 16:49
версія для друку


НКРЕКП оприлюднює для відкритого обговорення проект кошторису на 2018 рік


На виконання вимог Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (Закон) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, продовжує послідовно виконувати заходи для забезпечення фінансової незалежності Регулятора, а саме:

  • розроблено проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»;
  • оприлюднено Реєстр суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг; 
  • прийнято Порядок розрахунку та встановлення ставки внесків, затверджений постановою НКРЕКП від 06 квітня 2017 року № 491;
  • постановою НКРЕКП від 28 квітня 2017 року № 617 визначено планову ставку внесків на регулювання на 2018 рік.

 

 Відповідно до статті 11 Закону до повноважень НКРЕКП належать розроблення та відкрите обговорення проекту кошторису на наступний бюджетний рік. 

 

На виконання вимог Закону та з метою дотримання строків, визначених у процесі бюджетного планування, управлінням з фінансово – економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності розроблено проект кошторису НКРЕКП на 2018 рік, який пропонується до відкритого обговорення (див. тут).

 

Обговорення проекту кошторису відбудеться 18 травня о 15:00 у приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: вул. Смоленська, 19.

 

Для участі в обговоренні необхідно зареєструватися, надіславши заявку на електронну адресу: protsun@nerc.gov.ua не пізніше 18:00 17 травня, вказавши ПІБ, назву організації/компанії, посаду та контактні дані учасників. При собі мати документ, що посвідчує особу.

 

Звертаємо увагу, що реалізація механізму фінансування НКРЕКП за рахунок внесків на регулювання можлива після внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині статей, що визначають доходи і видатки за спеціальним фондом державного бюджету та процес формування проекту бюджету.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)