UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин13.04.2017 11:33
версія для друку


13 квітня відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 квітня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ВАЙТЕЛ ТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «ГАЗПРОМСЕРВІС»;

- ТОВ «ГАЗСЕРВІСТРЕЙД»;

- ТОВ «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС»;

- ТОВ «ПНП-ГАЗ»;

- ТОВ «ПРИВАТНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

- ТОВ «ЮГ-ГАЗ»;

- ТОВ ГК «УКРГАЗ».

 

3. Встановити «зелені» тарифи на відпуск електричної енергії та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання:

- ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГО» (СЕС «Межиріч»);

- ТОВ «Солар Енерджі Інвестментс Україна» (2 пусковий комплекс СЕС «Бориспіль – 1»).

 

4. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 14 серпня 2015 року № 2181 (зі змінами), від 22 вересня 2015 року № 2335 (зі змінами) та від 20 жовтня 2015 року № 2605 (зі змінами), прийнятих на виконання розпорядження КМУ, згідно з якими здійснити перенесення термінів повернення коштів з квітня 2017 року на червень 2017 року.

 

5. Накласти штраф на КОНЦЕРН «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії і вилучити із структури тарифів на теплову енергію невикористані грошові кошти (виробничі інвестиції та амортизаційні відрахування) 2016 року при найближчому перегляді тарифів.

 

6. Накласти штраф на ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ«ШЕПЕТІВКАГАЗ» та надалі не допускати порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

7. Накласти штраф на КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

8. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 жовтня 2015 року № 2594 «Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

9. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 07 липня 2016 року № 1230 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення Комісії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії».

 

10. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 04 серпня 2016 року № 1369 «Про накладення штрафу на ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення Комісії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 вересня 2016 року № 1534 «Про накладення штрафу на КП «ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

12. Внести зміни до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 грудня 2015 року № 37-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ТОВ «ТАУН СЕРВІС».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії»;

- «Про затвердження Порядку розрахунку роздрібних тарифів на електричну енергію, тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)