UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин07.04.2017 12:43
версія для друку


Оприлюднюються Звіти про виконання програми відповідності операторами газорозподільних систем за 2016 рік


Відповідно до положень статті 39 Закону України «Про ринок природного газу» (Закон) оператор газорозподільної системи розробляє і впроваджує програму відповідності. Ця програма повинна містити заходи для забезпечення безперешкодного виконання оператором газорозподільної системи функцій, передбачених частиною першою статті 37 Закону, а саме щодо забезпечення оператором газорозподільної системи надійної та безпечної експлуатації, підтримання у належному стані та розвиток газорозподільної системи якою він користується. Звіт про виконання програми відповідності щорічно подається Регулятору посадовою особою, відповідальною за моніторинг та впровадження програми відповідності, та розміщується на веб-сайті Регулятора. Кандидатура такої посадової особи затверджуються Регулятором.

 

На виконання зазначеної вимоги Закону НКРЕКП розпорядженням від 18.08.2016 № 17-р було затверджено перелік кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності.

 

З метою виконання вимог статті 39 Закону Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює затверджені та надіслані до НКРЕКП операторами газорозподільних систем звіти про виконання програми відповідності за 2016 рік:

 

ПАТ «Вінницягаз»;

ПАТ «Волиньгаз»;

ПАТ «Гадячгаз»;

ПАТ «Дніпрогаз»;

ПАТ «Дніпропетровськгаз»;

ПАТ «Житомиргаз»;

ПАТ «Закарпатгаз»;

ПАТ «Запоріжгаз»;

ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

ПАТ «Київгаз»;

ПАТ «Київоблгаз»;

ВАТ «Кіровоградгаз»;

ПАТ «Коростишівгаз»;

ПАТ «Кременчукгаз»;

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Львівгаз»;

ПАТ «Лубнигаз»;

ПАТ «Маріупольгаз»;

ПАТ «Мелітопольгаз»;

ПАТ «Миколаївгаз»;

ПАТ «Одесагаз»;

ПАТ «Полтавагаз»;

ПАТ «Рівнегаз»;

ПАТ «Сумигаз»;

ПАТ «Тернопільгаз»;

ПАТ «Тернопільміськгаз»;

ПАТ «Тисменицягаз»;

ПАТ «Уманьгаз»;

ПАТ «Харківгаз»;

ПАТ «Харківміськгаз»;

ПАТ «Херсонгаз»;

ПАТ «Хмельницькгаз»;

ПАТ «Черкасигаз»;

ПАТ «Чернівцігаз»;

ПАТ «Чернігівгаз»;

ПАТ «Шепетівкагаз».

 

В свою чергу, згідно з положеннями статті 39, якщо оператор газорозподільної системи має менше 100000 підключених споживачів, Регулятор має право прийняти рішення про звільнення такого оператора від виконання вимог цієї статті.

 

У зв’язку із зазначеним, до НКРЕКП звернулися оператори газорозподільної системи ТОВ «Газовик», ДП «Монтажник» ТОВ «Торговий дім «Валінор», ТОВ «Газпостачсервіс», ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу» щодо звільнення їх від виконання вимог вищезазначеної статті Закону.

 

Розпорядженням НКРЕКП від 17.08.2016 № 15-р, ТОВ «Газовик», ДП «Монтажник» ТОВ «Торговий дім «Валінор», ТОВ «Газпостачсервіс», ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу» звільнено від виконання вимог статті 39 Закону щодо відокремлення і незалежності оператора газорозподільної системи.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)