UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин06.04.2017 15:06
версія для друку


Відбувся технічний семінар: «Розробка стратегії кібербезпеки органів регулювання і вимірювання ефективності кібербезпеки»


Представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, взяли участь у семінарі на тему: «Розробка стратегії кібербезпеки органів регулювання та визначення ефективності кібербезпеки», який відбувся 30-31 березня у м. Таллінн (Естонія) в рамках ініціативи зміцнення кібербезпеки для органів регулювання, комунальних підприємств і енергокомпаній Чорноморського регіону.

 Семінар був організований Національною асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств (NARUC) при підтримці Агентства міжнародного розвитку США (USAID).

У семінарі взяли участь представники органів регулювання країн Чорноморського регіону - Вірменії, Грузії, Молдови, України та Естонії, Агентства по конкуренції Естонії, Комісії з регулювання штату Іллінойс (ICC), а також представники з питань ризиків кібербезпеки штату Коннектикут, Національної лабораторії Айдахо, Агентства по співпраці органів регулювання в галузі енергетики (ACER), Дослідницької лабораторії NARUC, Агентства міжнародного розвитку США (USAID), Університету штату Айова, Посольства США в Естонії, уряду Естонії та представники приватного сектора енергетики Естонії (Viru Keemia Grupp AS, Саар, Viru Keemia Grupp AS, Elektrilevi OÜ, Eesti Energia).

Учасники семінару обговорили актуальні проблеми кібербезпеки енергетичних підприємств критичної інфраструктури та ознайомились з досягненнями США та ЄС у питаннях кібербезпеки, практичними прикладами реалізації заходів щодо кібербезпеки в Комісії з регулювання комунальних підприємств штату Коннектикут та Комісії з комерційної діяльності штату Іллінойс.

Також в рамках семінару були розглянуті питання забезпечення заходів з регулювання питань кібербезпеки та залучення органів регулювання, комунальних підприємств і енергокомпаній Чорноморського регіону до створення внутрішніх команд, розробки стратегій кібербезпеки та управління ризиками, покращення взаємодії між ними у цих питаннях.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)