UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин17.03.2017 17:59
версія для друку


Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення!


Шановні колеги!

 

Від імені Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення! Цей день – подяка людям, які своєю непростою працею забезпечують щоденний затишок і комфорт в оселях українців.

 

Сфера комунальних послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу держави. Адже це – тепло і вода в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

 

Пріоритетним завданням органів державної влади всіх рівнів є поліпшення умов для проживання людей у нашій державі. І важливою умовою для цього є реформування житлово-комунального господарства України. Перед нами, тим кому судилося стати активними учасниками творення нового житлово-комунального господарства, поставлено завдання – забезпечити ефективність та безповоротність цих змін. Це має бути зроблено з безумовним дотриманням усіх існуючих соціальних державних гарантій та наданням якісних послуг у сфері комунальних послуг для кожної української родини.

 

Дякуємо Вам за вашу самовіддану працю! Я переконаний, що спільними зусиллями ми реформуємо галузь та піднімемо рівень надійності та якості послуг до європейських стандартів!

 

Бажаємо всім працівникам галузі миру, міцного здоров’я, родинного тепла, достатку та реалізації всіх задуманих планів!

 

З повагою

 

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг                                                                                                            Д. Вовк

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)