UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин18.01.2017 12:45
версія для друку


Відбулася інформаційна зустріч в рамках проекту SIDA-Світового Банку «Програма сприяння регуляторній реформі централізованого теплопостачання»


Сьогодні в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за участю членів НКРЕКП Руслана Машляківського та Володимира Євдокімова відбулася інформаційна зустріч в рамках проекту SIDA-Світового Банку «Програма сприяння регуляторній реформі централізованого теплопостачання». Проект адмініструється Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку (Світовий банк), який є розпорядником коштів гранту, наданого Шведським агентством з міжнародного розвитку (SIDA).

 

 

У зустрічі взяли участь представники підприємств централізованого теплопостачання та органів місцевого самоврядування семи міст, які вибрані для участі в пілотному проекті, працівники НКРЕКП, Мінрегіону, Міненерговугілля, Держенергоефективності, представник донора проекту - Шведського агентства з міжнародного розвитку, ЄБРР, проекту USAID та інші.

 

 

 

Метою зустрічі було представлення та обговорення запропонованих Проектом підходів до розробки методології формування тарифів у секторі централізованого теплопостачання на засадах стимулюючого ціноутворення.

 

 

Під час інформаційної зустрічі були представлені і обговорені презентації Д-ра Жан-Люка Поже, керівника проекту та Д-ра Валдаса Лукошявічюса, експерта проекту.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)