UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин23.09.2016 15:55
версія для друку


Відбулися громадські слухання «Про перехід до ринкового формування тарифів на електричну енергію, що відпускається непобутовим споживачам»


У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, сьогодні було проведено консультації з громадськістю – громадські слухання на тему: «Про перехід до ринкового формування тарифів на електричну енергію, що відпускається непобутовим споживачам».

 

Представниками НКРЕКП було поінформовано учасників громадських слухань щодо реєстрації Міністерством юстиції України постанови НКРЕКП від 13 червня 2016 року № 1129 «Про затвердження Порядку ринкового формування роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам», яка є основним нормативно-правовим документом, що регламентує особливості переходу до ринкового формування тарифів на електричну енергію, та очікувані результати її впровадження з 01 січня 2017 року для учасників Оптового ринку електричної енергії України та споживачів, які розраховуються за роздрібними тарифами на електричну енергію.

 

Крім того, учасникам заходу було роз’яснено механізм поступового відходу від діючої на цей час методології єдиних роздрібних тарифів на електричну енергію та переходу до ринкового формування роздрібних тарифів для споживачів на прикладі окремих регіонів країни, який безумовно посилить економічну конкуренцію на ринку постачання електричної енергії та сприятиме більш прогнозованій та прозорій господарській діяльності, а також обговорено низку інших актуальних питань.

 

Громадські слухання відбулися під головуванням Сушка К. М., Директора Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики НКРЕКП, за участю спеціалістів Департаменту. Крім того, в роботі круглого столу взяли участь представники окремих постачальників електричної енергії за регульованим та нерегульованим тарифом, енергогенеруючих компаній, споживачів електроенергії. На громадському обговоренні також були присутні представники засобів масової інформації.

 

Під час проведення заходу відбулася плідна дискусія між учасниками громадських слухань.

 

Звіт за результатами проведення консультацій з громадськістю – громадських слухань буде оприлюднено на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)