UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.07.2016 16:08
версія для друку


Відбудеться робочий візит делегації США в рамках реалізації Програми партнерства в сфері регулювання між НКРЕКП і Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств (NARUC)


З 25 по 28 липня 2016 року в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відбудеться робочий візит делегації США в рамках реалізації Програми партнерства в сфері регулювання між НКРЕКП і Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств (NARUC), яка реалізується за фінансової підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID).

 

В ході візиту заплановано розгляд питань, що стосуються:

• механізмів управління попитом на ринку електроенергії;

захисту прав споживачів;

удосконалення регуляторної звітності.

 

Проект порядку денного заходу можна побачити за посиланнями: (рос.) та (eng.).

 

Довідково:

НКРЕ в 2010-2014 рр. брала участь у Програмі Партнерства в сфері регулювання енергетики (далі – Програма Партнерства) з Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств США (NARUC), яка реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Співпраця в рамках Програми Партнерства здійснювалася у формі візитів для обміну досвідом та інформацією між органами регулювання енергетики США та України.

 

Програма Партнерства це інструмент для обміну досвідом та інформацією між органами регулювання енергетики США та України з метою вдосконалення системи регулювання енергетичного сектору на засадах принципів ринкової економіки та зміцнення довгострокових відносин між органами регулювання обох країн. Співпраця між представниками органів регулювання здійснюється шляхом організації візитів-обмінів учасників Програми Партнерства, проведення семінарів, нарад та інших заходів.

 

В рамках Програми Партнерства було проведено ряд спільних робочих зустрічей представників НКРЕ та Комісій регулювання громадських послуг США, в результаті яких сторони отримали можливість ознайомитись із українським та американським досвідом регулювання.

 

Тематика Програми Партнерства охоплює ряд основних проблем, що стоять перед органами регулювання енергетики та комунальних послуг:

принципи та методи тарифного регулювання; 

регулювання якості послуг;

покращення інвестиційної привабливості галузі;

забезпечення енергоефективності,

захист прав споживачів;

розвиток та використання відновлюваних енергетичних ресурсів;

та інші актуальні питання.

 

НКРЕКП  високо оцінила результати спільної роботи в рамках Програми Партнерства і в 2016 році підтримала ініціативу NARUC щодо продовження співпраці шляхом організації «міні-партнерства» на період до березня 2017 року.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)