UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин12.07.2016 11:49
версія для друку


Дмитро Вовк провів робочу зустріч з представником Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США


11 липня відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з заступником начальника управління Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США – Кевіном Пікколі. 

 

У зустрічі також взяли участь Голова Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР) – Тимур Хромаєв, Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) – Володимир Євдокімов та менеджер з питань енергетики Офісу економічного зростання Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – Луіс Веласкез.

 

У рамках зустрічі були обговорені питання, пов’язані з реформуванням ринку електричної енергії України та перспективи розвитку ринку енергетичних похідних інструментів (деривативів) в Україні.

 

Учасники зустрічі заслухали інформацію п. Кевіна Пікколі щодо досвіду роботи Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США та обмінялись думками щодо можливої співпраці НКРЕКП та НКЦПФР з Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами США в процесі впровадження ринку енергетичних деривативів в Україні.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)