UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин19.05.2016 16:46
версія для друку


НКРЕКП оприлюднює доопрацьований проект Правил використання об'єктів енергетичної інфраструктури для розміщення телекомунікаційних мереж


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в межах своєї компетенції повідомляє, що 01.04.2016 за ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку відбулося підписання Меморандуму про взаємодію та співпрацю між представниками Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв'язку та інформатизації, представниками енергетичних компаній, власників об'єктів енергетичної інфраструктури, операторів та провайдерів телекомунікацій, профільних асоціацій.

 

Учасниками зустрічі під час підписання були представники двох галузей економіки України: енергетичної та інформаційно-комунікаційних технологій.

 

Метою підписання Меморандуму є вирішення проблемних питань та отримання позитивного результату для правомірного та ефективного використання об'єктів енергетичної інфраструктури для розміщення телекомунікаційних мереж та інтенсифікація розвитку інформаційного суспільства країни.

 

Учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності доопрацювання запропонованого проекту Правил використання об'єктів енергетичної інфраструктури для розміщення телекомунікаційних мереж Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та прийняття їх в подальшому в установленому порядку, якому буде обов'язково передувати їх громадське обговорення.

 

З метою виконання прийнятих під час підписання Меморандуму рішень Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в межах своєї компетенції оприлюднює доопрацьований проект Правил використання об'єктів енергетичної інфраструктури для розміщення телекомунікаційних мереж.

 

Із доопрацьованим НКРЕКП проектом Правил використання об'єктів енергетичної інфраструктури для розміщення телекомунікаційних можна ознайомитись за посиланням тут.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)