UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин06.05.2016 15:59
версія для друку


Оприлюднюється інформація щодо проектів тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, на комунальні послуги з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків, на теплову енергію для потреб населення


На виконання частини третьої статті 15 Закону «Про доступ до публічної інформації» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює наступну інформацію щодо рівнів схвалених на відкритому засіданні Комісії, яке відбулося 5 травня 2016 року, проектів тарифів, а саме:

- щодо прогнозованих рівнів тарифів на теплову енергію для потреб населення (див. тут);

- щодо прогнозованих рівнів тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг (див. тут);

- щодо прогнозованих рівнів тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків (див. тут).


 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)