UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин16.10.2015 16:18
версія для друку


Дмитро Вовк провів робочу зустріч з представниками місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні (USAID)


16 жовтня відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з  представниками місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні (USAID) та представниками Проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР), який фінансується за підтримки USAID.

 

Зустріч була ініційована у зв’язку з нещодавніми кадровими змінами у складі місії USAID в Україні та Проекту МЕР. Від місії USAID в України були присутні: Луіс Веласкез – менеджер з питань енергетики Офісу економічного зростання, Андрій Нестеренко – старший спеціаліст з енергетики та Муніципальних Фінансів. Також від Проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» - Лоуренс Гуд – керівник Проекту USAID МЕР, Дмитро Ємельяненко – заступник керівника Проекту USAID МЕР, Веса Анті Лаппалайнен – міжнародний експерт з питань регуляторної політики Проекту USAID МЕР.

 

Під час зустрічі присутні поділились своїм баченням щодо коротко- та середньострокових програм співробітництва з НКРЕКП.

 

Також учасники зустрічі обговорили питання щодо стану підготовки проекту закону України про Комісію, проблеми реформування газового, електричного секторів та сфери комунальних послуг.

 

 

Наприкінці зустрічі Дмитро Вовк подякував представників місії USAID в Україні та Проекту МЕР за надану підтримку і готовність і в подальшому надавати допомогу НКРЕКП щодо вдосконалення системи регулювання енергетичного сектору та комунальної сфери України.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)