UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин03.09.2015 12:24
версія для друку


3 вересня відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 вересня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії(встановлена потужність – 1,5 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ФОРЕСТПЛЮС» (встановлена потужність – 0,5 Гкал/год);

ТОВ «КОСІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ-5» (встановлена потужність – 1,65 Гкал/год);

ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» (встановлена потужність – 0,344 Гкал/год);

ТОВ «ЗАХІДТЕПЛОБУД-ІНВЕСТ» (встановлена потужність – 1,1 Гкал/год);

КП «БЕРДИЧІВТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 2,5 Гкал/год).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та з постачання теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОНЕНЕРГО» (річний обсяг виробництва та постачання – 914 Гкал).

 

4. Переоформити Відкритому Акціонерному Товариству «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

5. Встановити «зелений» тариф:

ТОВ «Гідроенергрія – 1»;

ТОВ «Акванова Девелопмент».

 

6. Встановити ТОВ «МІГ-2007» тариф на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

7. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія»;

КПТМ «Бориспільтепломережа»;

КП «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області»;

КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради;

КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»;

ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»;

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;

КП «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області;

ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

8. Накласти штраф на Комунальне підприємство «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

9. Попередити Публічне акціонерне товариство «Тисменицягаз» щодо недопущення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ.

 

10. Внести зміни до додатку до постанови НКРЕКП від 20.07.2015 № 2049 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)