UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин14.07.2015 18:12
версія для друку


Комісія наполягає на встановленні населенню до кінця поточного року 100 % лічильників природного газу та звертає увагу на незадовільні темпи встановлення лічильників газорозподільними підприємствами у 2014 та I кварталі 2015 років


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні схвалила для оприлюднення на власному веб-сайті проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про забезпечення населення комерційним обліком природного газу».

 

Проектом розпорядження Уряду передбачається зобов’язати газорозподільні підприємства встановити до 1 січня 2016 року 100 % лічильників природного газу населенню, що використовує природний газ для підігріву води та приготування їжі.

 

Також проектом рекомендовано НКРЕКП щомісяця здійснювати контроль за виконанням газорозподільними підприємствами інвестиційних програм, зокрема, у частині встановлення лічильників природного газу побутовим споживачам та проводити позапланові перевірки у разі їх невиконання із застосуванням штрафних санкцій.

 

 

Зазначений проект розпорядження забезпечить реалізацію вимог Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу".

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)