UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин30.06.2020 17:46
версія для друку


Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Кодексу газорозподільних систем та Типового договору розподілу природного газу


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу газорозподільних систем та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу газорозподільних систем та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу», що має ознаки регуляторного акта (проєкт постанови).

 

Зазначений проєкт постанови розроблено з метою забезпечення дієвості та прозорості механізмів регулювання ринку природного газу, зокрема у частині розподілу потужності газорозподільних систем, а також зменшення фінансового навантаження на споживачів при оплаті послуг розподілу природного газу.

 

Проєктом постанови передбачається внесення змін до порядку розрахунків за договором розподілу природного газу з урахуванням проблемних питань, що виникли за результатами аналізу практичного застосування положень Кодексу газорозподільних систем та Типового договору розподілу природного газу.

 

Так, пропонується внесення змін до Кодексу газорозподільних систем у частині збільшення періоду (більше ніж до двох місяців), протягом якого споживач, що не є побутовим, має право подати Оператору ГРМ заявку на уточнення (збільшення/зменшення) величини замовленої річної потужності сумарно по всіх його об’єктах у газорозподільній зоні відповідного Оператора ГРМ на поточний календарний рік.

 

Також, в рамках заходів щодо зменшення фінансового навантаження на споживачів природного газу, проєктом постанови передбачено зниження коефіцієнтів, що застосовуються при розрахунку величини перевищення замовленої споживачем річної потужності.

 

Крім цього, положення зазначеного проєкту постанови направлені на встановлення чітких строків направлення споживачу акта про порушення (у разі його відмови від підпису) та проведення засідання комісії з розгляду акта про порушення.

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2020/pr_152/pr_152-2020.zip .

 

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, слід надсилати у письмовому та/або електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, на адресу:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: daria.yakushko@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб приймаються до 09.07.2020 року включно, у письмовому та електронному вигляді».

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

 

30.06.2020

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)