UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин05.05.2020 15:40
версія для друку


НКРЕКП вживає заходи з упередження неконтрольованого зростання цін на ринку «на добу наперед»


НКРЕКП прийнято рішення щодо стабілізації цін на ринку електричної енергії, зокрема, на ринку «на добу наперед» (РДН). В окремі години Гарантований покупець є ціноутворюючим на РДН, відтак потенційний діапазон коливання цін міг складатися від 100 грн./МВт*год до 2048 грн./МВт*год. Тривалість та наслідки такого коливання цін на РДН  непередбачувані для електроенергетичної галузі. РДН є важливим з точки зору нормального функціонування ринку електричної енергії в цілому, оскільки є орієнтиром (індикатором) для операцій з купівлі-продажу електричної енергії на інших сегментах ринку.

 

Регулятор проаналізував загальний спад споживання електричної енергії в системі, а також його традиційне погіршення на період травневих свят із одночасним зростанням обсягу виробітку «зеленої енергії». Регулятор здійснює постійний моніторинг ситуації на ринку електричної енергії та вживає відповідні заходи з метою упередження неконтрольованого зростання цін на РДН.

  

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)