UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини17.03.2020 10:16
версія для друку


17 березня відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 березня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «САДЖІВКА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ».

 

3. Схвалити АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» План розвитку системи розподілу на 2020 – 2024 роки.

 

4. Схвалити інвестиційні програми на 2020 рік:

ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

«КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

 

5. Схвалити КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» Інвестиційну програму на 2020 рік.

 

6. Затвердити ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» План розвитку газотранспортної системи Оператора газотранспортної системи на 2020 – 2029 роки.

 

7. Затвердити зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на березень 2020 року.

 

8. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ.

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 22 березня 2017 року № 307» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення).

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» на 2020 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» на 2020 рік».

 

11. Прийняти постанови НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках.

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та тарифів на послугу з постачання теплової енергії за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП.

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» стосовно внесення змін до Кодексу газотранспортної системи.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)