UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Документи
Головна сторінка  /  Документи  /  Листи  /  2018 року  /  НКРЕКП, Лист від 05.02.2018 № 1080/17.1.3/7-18 "Звернення до Заступника бізнес омбудсмена п. Я. Грегірчака щодо публікації газетою "Урядовий кур’єр" постанови НКРЕКП "Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання для автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік" від 09.01.2018 № 12"версія для друку


Дата розміщення на сайті: 06.02.20185

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ЛИСТ

05.02.2018                   № 1080/17.1.3/7-18

 

Заступнику бізнес омбудсмена

п. Я. Грегірчаку

вул. Спаська, 30А,

м. Київ, 04070

 

Шановний пане Ярославе!

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП, Регулятор), інформує про ситуацію, яка склалась у зв’язку з відсутністю у Замовників можливості отримати послугу із стандартного приєднання до електричних мереж.

Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі – Закон) рішення НКРЕКП підлягають опублікуванню в газеті «Урядовий кур'єр» у 15-денний строк з дня їх прийняття і набувають чинності після публікації.

На виконання вимог законодавства України Регулятором було прийнято постанову «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання для автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік» від 09.01.2018 № 12 (далі – постанова).

Проте, всупереч встановленого Законом 15-денного строку опублікування рішень НКРЕКП, газета «Урядовий кур’єр» на сьогодні не опублікувала вищезазначену постанову НКРЕКП.

Така ситуація блокує діяльність електророзподільних компаній з надання послуг із стандартного приєднання до електричних мереж, викликає збурення та незадоволення у замовників даної послуги у зв’язку із відсутністю можливості користуватися електричною енергією для задоволення потреб як побутових, так і для ведення бізнесу.

Варто згадати, що станом на 2017 рік Україна покращила свою позицію в рейтингу Doing Busines – було зменшено терміни надання послуги із стандартного приєднання та кількість процедур, і наразі займає 130 місце із 190-та країн світу в рейтингу сприятливості умов ведення бізнесу. Але відсутність затверджених ставок плати за стандартне приєднання до електричних мереж фактично нівелює всі позитивні зрушення, досягнутих у тому числі і завдяки діям Уряду щодо покращення умов для ведення бізнесу (у частині спрощення приєднання до електричних мереж). Тому, така ситуація не є сприятливим середовищем для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

НКРЕКП буде вдячною за підтримку з Вашого боку, а саме, зверненні до Голови Уряду з метою вирішення питання публікації газетою «Урядовий кур’єр» постанови НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання для автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік» від 09.01.2018 № 12.

 

З повагою

Голова НКРЕКП                                             Д.Вовк

 

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)