UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Документи
Головна сторінка  /  Документи  /  Постанови  /  2015 року  /  НКРЕКП, Постанова від 13.03.2015 № 796 "Про видачу ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПРАТ "ПЕЕМ "ЦЕК"версія для друку


Дата розміщення на сайті: 24.03.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

13.03.2015                   № 796

Київ

 

Про видачу ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»

 

Відповідно до Закону України «Про електроенергетику», Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на здійснення окремих видів господарської діяльності, затвердженої постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 06 жовтня 1999 № 1305, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 жовтня 1999 року за № 738/4031, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Видати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» (код ЄДРПОУ 31793056, м. Дніпропетровськ, вул. Дмитра Кедріна, буд. 28) ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом строком дії п’ять років.

2. Затвердити закріплену територію з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» як територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, затверджену постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 26.04.2012 № 518, та розташування електричних мереж споживачів, які живляться від мереж ліцензіата або від приєднаних до мереж ліцензіата інших власників електричних мереж, які не мають ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

В.о. Голови Комісії                                          Д.Вовк

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)